Projektowanie i wykonywanie oryginalnej, niepowtarzalnej biżuterii jest moją pasją. Inspirują mnie okazy minerałów, koralików, szlachetne szkło. Każdy egzemplarz jest inny, ma właściwy sobie klimat. Moja biżuteria jest wykonywana w pojedynczych egzemplarzach, według indywidualnego projektu.

Kamienie są naturalne, więc mogą się między sobą różnić kształtem oraz barwą. Spękania powierzchni czy nierównomierny kolor nie są wadą, świadczą o ich wyjątkowości i dodają uroku. W tworzenie tych małych dziełek wkładam wiele serca, starannie dobieram materiały, pracuję dokładnie. Dążę do profesjonalnej jakości, zestawiając formy i kolory w nowatorski sposób pragnę dodać szczyptę fantazji i radości moim projektom.

Wszak biżuteria z definicji ma być wyjątkowa, piękna i luksusowa, godna noszących ją kobiet. Taka biżuteria podkreśla osobowość właścicielki, uwypukla naturalną urodę i wyróżnia w tłumie.

Gemma Styl, biżuteria artystyczna

Jeżeli chcesz, aby te drobiazgi podkreślały również Twoją urodę i indywidualny styl, zapytaj, czy wybrany egzemplarz jest dostępny.
Jeśli nie - być może zrobię podobny, lub coś na podstawie Twego projektu -
chętnie podejmuję wyzwania i spełniam marzenia.

Anna Garbarczyk

 

Strona główna  |  Galeria  |  Kamienie a znaki zodiaku  |  Kamienie urodzinowe  |  Próby srebra  |  Kontakt
© Prawa autorskie do wzorów, zdjęć i opisów zastrzeżone.